• اخبار

برپایی ایستگاه کاردستی، قصه خوانی و نقاشی در شهرستان بندرگز

برپایی ایستگاه کاردستی، قصه خوانی و نقاشی در شهرستان بندرگز
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بندرگز از برپایی ایستگاه کاردستی، قصه خوانی و نقاشی در این شهرستان به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان، قاسم قندهاری در بازدید از کتابخانه شهید ربانی بندرگز در هفته کتاب و کتابخوانی، با تاکید بر نقش مطالعه گفت: ارتقاء فرهنگ کتاب و کتابخوانی، زمینه ساز ارتقاء فرهنگ عمومی است و نقش کتاب و کتابخوانی، در ارتقاء فرهنگ عمومی بی بدیل است.

قندهاری افزود: کتاب و مطالعه، زمینه ساز ارتقاء فرهنگ جامعه است و نهادهای فرهنگی برای بالا بردن سرانه مطالعاتی باید با هم مشارکت داشته باشند.

وی ضرورت ارتقاء فرهنگ مطالعه و ترویج مطالعه مفید را در شهرستان بندرگز، از اولویت های این اداره دانست و اظهار داشت: اهمیت به موضوع کتاب و ترویج و فرهنگ سازی آن نباید منوط به هفته کتاب باشد، بلکه باید در تمام مدت سال، این حرکت پویا و زنده باشد تا بتوانیم به رسالت خود جامه ی عمل بپوشانیم.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان بندرگز عنوان کرد: شهرستان بندر گز نیز به مناسبت این هفته، همچون دیگر شهرها، اقدام به برگزاری برنامه های متنوع کرد که از جمله آن می توان به برپایی  ایستگاه کاردستی، قصه خوانی و نقاشی- نشست با نویسندگان جوان- عطر افشانی مزار شهدا- پیاده روی دانش آموزی- جشنواره دانش آموزی و برپایی چادرهای اهدا کتاب با همکاری سازمان هلال احمر و نهاد کتابخانه های عمومی بندرگز، در اماکن پر تردد شهر اشاره کرد.

20 الی 27 آبان ماه، هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران نامگذاری شده است.

روابط عمومی
۲۲ آبان ۱۳۹۱ ۱۳:۴۷
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500