اخبار

به صورت مجازی؛

آیین اختتامیه مسابقه شعر رضوی گلستان برپا شد

آیین اختتامیه مسابقه شعر رضوی گلستان برپا شد
با حضور مدیرکل و معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، با رعایت دستورالعمل های بهداشتی آیین اختتامیه شعر رضوی گلستان به صورت مجازی اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، در ابتدای جلسه به نوبت هر یک از برگزیدگان در بخش بزرگسال و کودک و نوجوان آثار خود را خوانش کردند.

سپس عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ضمن تسلیت ایام سوگواری روزهای پایانی ماه صفر و قدردانی از شرکت کنندگان و عوامل برپایی مسابقه، گفت: ادبیات و خصوصا شعر، ظرفیت بالایی در ایجاد تحول و تغییر روحیه و نگرش آدمی دارد و باید بدان توجه نشان داد.

وی ضمن تشریح اهداف برپایی مسابقه شعر رضوی، گفت: شاعران آیینی خبرگان فرهنگی هستند و باید به قلم و نگاه آن ها و ظرفیت تحول آفرینشان توجه نشان دهیم.

در ادامه ی برنامه مریم محمدیان از شاعران گلستانی و دبیر علمی جشنواره ضمن قرائت بیانیه هیات داوران، گفت: بهمن نشاطی، محمدزمان گلدسته و قاسم بای داوران بخش بزرگسال و راحمه شهریاری و سمیه رئوفی داوری بخش کودک و نوجوان را بر عهده داشتند.

محمدیان در حضور عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و احمد گلچین معاون فرهنگی و رسانه ای آن دستگاه اجرایی، اسامی برگزیدگان را اعلام کرد و گفت: در بخش بزرگسال علی اصغر کیانی و سیده محدثه حسینی مشترکا رتبه اول، شعبانعلی یازرلو رتبه دوم و ندبه محمدی رتبه سوم را ازآن خود کردند.

وی افزود: در بخش کودکان و نوجوانان هم مهشید اوکاتی رتبه اول و زهرا رمرودی و سعید مدرسی به ترتیب رتبه دوم و سوم را کسب کردند که به همه ی برگزیدگان لوح تقدیر و هدایایی تقدیم شد.

یادآوری می شود در این مراسم از عوامل اجرایی مسابقه شعر رضوی گلستان که در محل اجرای برنامه حاضر بودند؛ تجلیل به عمل آمد.

۲۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۰:۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید