اخبار

حسن دیلم مطرح کرد؛

هنرمندان متعهد و متخصص و خلاق؛ نقشی محوری در اعتلای فرهنگ وهنر دارند.

هنرمندان متعهد و متخصص و خلاق؛ نقشی محوری در اعتلای فرهنگ وهنر دارند.
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان علی آباد کتول از برگزاری جلسه هم اندیشی با آموزشگاههای آزاد هنری آن شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، حسن دیلم  با اشاره به اینکه این جلسه در شامگاه سه شنبه 22 مهر ماه برگزار شد، گفت: هنرمندان متعهد و متخصص وخلاق نقشی محوری در اعتلای فرهنگ و هنر دارند و کشف ، آموزش و تربیت استعدادهای بالقوه فرهنگی وهنری شهرستان باید با جدیت انجام شود که آموزشگاههای هنری بسترساز و مجری آن هستند.

دیلم‌ با بیان اینکه موفقیت در فضای همدلی و همکاری با بهره مندی از تمام ظرفیت ها و استعدادها و پتانسیل های فرهنگی و هنری اتفاق خواهد افتاد افزود: شهرستان علی آباد کتول دارای پتانسیل و ظرفیت بالایی در هنرهای تجسمی است که با احیای انجمن هنرهای تجسمی و برنامه ریزی لازم باید از این ظرفیت به نحوه مطلوب استفاده نماییم.

در ادامه جلسه سید سجاد حسینی از پیشکسوتان هنرهای تجسمی گفت: با اشاره به حضور هنرمندان مستعد و توانمند در شهرستان و انجام فعالیت های شاخص در گذشته و‌ همچنین انجام فعالیت های خوب هنری امیدوارم همچون گذشته با همدلی در بین آموزشگاه ها شاهد موفقیت های روز افزون باشیم.

۲۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید