اخبار

با پیگیری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان؛

تسهیلات قرض الحسنه برای اصحاب فرهنگ ، هنر ، رسانه و قرآنی گلستان پرداخت می شود

تسهیلات قرض الحسنه برای اصحاب فرهنگ ، هنر ، رسانه و قرآنی گلستان پرداخت می شود
با پیگیری به عمل آمده از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان و حمایت ویژه استانداری گلستان و همراهی بانکهای استان تسهیلات قرض الحسنه برای اصحاب فرهنگ ، هنر ، رسانه و قرآنی استان تخصیص یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، عضویت و یا فعالیت(حداقل 5 سال) در یک رشته فرهنگی و هنری به تایید اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، عدم استفاده از تسهیلات صندوق حمایت از هنرمندان از فروردین سال 98 به بعد، از شرایط دریافت تسهیلات است.

همچنین بانوان سرپرست خانوار، عزیزان کم توان جسمی، افراد تحت پوشش و مستمری بگیران ، افراد غیر شاغل دولتی در اولویت هستند.

متقاضیان می توانند درخواست کتبی خود را حداکثر تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه 8 مرداد ماه  به صورت حضوری به دبیرخانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در مرکز استان و یا ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستانها تحویل  و به یکی از نشانی ها اینترنتی  Golestan.farhang.gov.ir و omurecinemaei@gmail.com ارسال کنند.

گفتنی است در صورت تقاضای بیش از تعداد تسهیلات تخصیص یافته ، بین متقاضیان قرعه کشی صورت خواهد گرفت.

 

۷ مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۳۸

نظرات بینندگان

مهدی آذرگان
۱۳۹۹/۰۵/۱۱
0
0
0

بنده مهدی آذرگان فرزند محمدحسین کدملی 6249938060 مدیریت آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی کلبه زرد واقع در شهرستان آزادشهر خ امام انتهای ولایت تقاضای استفاده از تسهیلات را دارم


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید