اخبار

با محوریت کتاب مسئله حجاب شهید مطهری؛

برپایی مسابقه مجازی کتابخوانی در شهرستان آزادشهر

برپایی مسابقه مجازی کتابخوانی در شهرستان آزادشهر
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آزادشهر گفت: مسابقه مجازی کتابخوانی از کتاب مسئله حجاب استاد مرتضی مطهری به مناسبت هفته عفاف و حجاب در این شهرستان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، طیبه رجنی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آزادشهر ضمن گرامیداشت هفته حجاب و عفاف گفت: در راستای ترویج کتاب و کتابخوانی و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب مسابقه مجازی کتابخوانی از کتاب مسئله حجاب استاد مرتضی مطهری برگزار می شود.

وی ادامه داد: فراخوان این مسابقه از تاریخ 20 تیر ماه از طریق فضای مجازی جهت بهره برداری علاقمندان در کانال ها و گروه های خبری منتشر شده است و شرکت کنندگان تا تاریخ 26 تیرماه فرصت داردند در مسابقه مذکور شرکت کنند.

رجنی اظهار داشت: شرکت کنندگان می توانند پاسخ مسابقه را از طریق شماره واتساپ 09353970303 به این اداره ارسال نمایند.

وی با اشاره به اینکه در این هفته از بانوان محجبه فعال در عرصه ی فرهنگ و هنر و نیز کارکنان محجبه آن اداره تجلیل می شود، افزود: از تاریخ 19 تیر ماه تا پایان هفته نمایشگاه کتاب حجاب و عفاف را در محل میدان ولی عصر شهرستان آزادشهر برپا کرده ایم.

وی ادامه داد: در این نمایشگاه کتاب های مختلفی با موضوعات عفاف و حجاب جهت بازدید و خرید علاقمندان با 20 در صد تخفیف به نمایش گذاشته شده است.

 

۲۴ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۲

نظرات بینندگان

محمد
۱۳۹۹/۰۴/۲۵
5
0
0

عالی


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید