• اخبار

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان با فرماندار شهرستان مینودشت

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان با فرماندار شهرستان مینودشت
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان به همراه هیاتی از مشاورین و مسئولین آن اداره کل با حضور در دفتر فرماندار شهرستان مینودشت با «سید رضا طباطبایی» در روز چهارشنبه هفتم آذر ماه سال ٩٧ دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، عادله کشمیری  مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ضمن ابراز خرسندی از حضور در شهرستان مینودشت و دیدار با فرماندار این شهرستان گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان آمادگی دارد تا در صورت فراهم بودن بستر لازم در مینودشت اقدام به راه اندازی سینمای سیار و  کمک به تجهیز پلاتو در این شهرستان نماید.

در ادامه دیدار طباطبایی فرماندار مینودشت نیز با قدردانی از حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی در این شهرستان، از طرح های مذکور استقبال کرد و گفت: با توجه به نبودن سینما در مینودشت، راه اندازی سینمای سیار گامی رو به جلو در ایجاد فضاهای فرهنگی و هنری با ثبات و هدفمند در این شهر خواهد بود.

وی در ادامه با اشاره به نیازمندی های متعدد در حوزه های مختلف خواستار توجه هرچه بیشتر مسئولین استانی به این منطقه شد.

شایان ذکر است دیدار و گفتگو با کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مینودشت، از این دیگر برنامه های مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در این سفر یک روزه درون استانی بود.

۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۵۴
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500