» rss
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستانادامه...
یادداشت/ شهید بهشتی، مظلومیت در عین شجاعت/ سیدرضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامیواقعه انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی در هفتم تیرماه سال 1360 و در پی آن شهادت شخصیت اندیشمند و انقلابی، دکتر بهشتی و جمعی از یاران صدیق انقلاب از روزهای فراموش نشدنی و داغ های جبران ناپذیری است که دشمنان این ملت و مخالفان عزت و سربلندی ایران در دل های علاقه مندان به این نظام مردمی به جا گذاشتند.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از علیرضا قربانی تقدیر کردوزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در کنسرت علیرضا قربانی از وی تقدیر کرد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، درگذشت احمد فراهانی را تسلیت گفتوزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی، درگذشت احمد فراهانی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران را تسلیت گفت.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی؛ عید فطر را به همتایان خود در کشورهای اسلامی تبریک گفتوزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیام هایی جداگانه فرا رسیدن عید سعید فطر را به همتایان خود در کشورهای اسلامی تبریک گفت.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد: سینما همگام با شرایط اجتماعی جدید باید پاسخگوی نیازها باشدامروز سینما در حال اجتماعی شدن است و اگر سینما حرکت نکند، عدم حرکت آن تبدیل به مطالبه می‌شود. بنابراین سینما باید خودش را به سطح اجتماع برساند و به نیازها پاسخ دهد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از آیت الله مظاهری عیادت کردوزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز گذشته با حضور در یکی از بیمارستان های تهران از آیت الله مظاهری رئیس حوزه های علمیه اصفهان عیادت کرد.
یادداشت/ انسجام داخلی، لازمه اقتدار جهانی/ سیدرضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامیراهپیمایی عظیم مردمی روز جهانی قدس که میراث گرانقدر بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی است، همزمان حاوی سه پیام روشن است.
در گفتگو با «انتخاب» مطرح شد؛واکنش صالحی امیری به توهین «خودسرها» به رئیس جمهور: تخریب گران بدانند، میان «خودجوش» و «خودسر» فاصله از «راه» به «بیراهه» است و از «خدمت» تا «خیانت»
صالحی امیری در راهپیمایی روز جهانی قدس: هویت انقلاب اسلامی در تقابل با صهیونیسم جهانی استوزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: هویت انقلاب اسلامی در تقابل با صهیونیسم است، جهان اسلام انقلاب اسلامی را با مقابله با اسرائیل می شناسد.
صالحی امیری: فرمایشات رهبر معظم انقلاب فصل الخطاب امور در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی استوزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: با توجه به تذکرات رهبر معظم انقلاب، بدنبال سازوکارهای جدید برای اصلاح روش ها و دقت بیشتر در فرایند تصمیم گیری و نظارت که منطبق با ارزش ها باشد هستیم و همانطور که اعلام کردیم فرمایشات معظم له همواره فصل الخطاب ما در وزارتخانه است.
تعداد نمایش:۱
۱۰ مورد، صفحه ۱ از ۱