» rss
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستانادامه...
در حکمی از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی منصوب شدوزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی «محسن شریفی» را به عنوان سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی منصوب کرد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: نسل جدید حوزه، توجه جدی به مسایل روز جامعه به ویژه جوانان داردوزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در دهه چهارم با تغییرات گسترده تری در جامعه مواجه می شویم. تغییرات در مقوله هایی مانند ذائقه، الگوهای مصرف، تغییر رفتار و کانون های مرجع مشهود است. با توجه به این تغییرات، جای خالی فقه با انبوهی از سوالات نسل جدید پرسشگر نمایان است.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: کتابخوانی نیاز به فرهنگ انس با کتاب دارد/ ایران در سرانه مطالعه با دنیا فاصله داردکتابخوانی نیاز به فرهنگ انس با کتاب دارد. تقریظ اخیر مقام معظم رهبری بر چند کتاب نشان از اهمیت این حوزه دارد زیرا نشان می دهد که بالاترین مقام کشور با همه مشغله هایشان به امر کتابخوانی همیشه توجه ویژه دارند.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: نقد برای پویایی، خلاقیت و اصلاح روش ها ضروری استوزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: نقد برای پویایی، خلاقیت و اصلاح روش ها ضروری است.
سیدرضا صالحی‌امیری در گفت‌وگو با «شرق»: با اجتهادهای سلیقه‌ای و محلی مخالفیمشرق: کمتر از چهار ماه است که سیدرضا صالحی‌امیری به‌عنوان دومین وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت تدبیر و امید از مجلس رأی اعتماد گرفته. او که در کوران رقابت‌های انتخابات ریاست‌جمهوری سال ٩٢ معاون فرهنگی ستاد حسن روحانی بود، یک‌بار هم به‌عنوان وزیر پیشنهادی برای وزارت ورزش و جوانان به مجلس نهم معرفی شد، اما رأی نیاورد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بر تقویت روابط فرهنگی ایران و ویتنام تاکید کردایران و ویتنام دارای روابط فرهنگی خوبی با یکدیگر هستند و باید این روابط نسبت به گذشته گسترش یافته و تقویت شود.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: هنرمندان به جامعه چگونه زیستن را می آموزندوزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: هنرمندان به عنوان سرمایه های کشور، چگونه زیستن را به جامعه می آموزند.
در نشست صمیمی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با جمعی از هنرمندان تجسمی عنوان شد؛ حمایت از حقوق هنرمندان/ تامین فضاهای آموزشی برای انجمن های هنری/ رسیدگی به معافیت مالیاتی هنرمندان/ درخواست حضور رییس جمهور در نمایشگاه های تجسمیوزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شامگاه سه شنبه بیست و ششم بهمن ماه در نشستی صمیمی با هنرمندان فعال در بخش تجسمی دیدار و گفت و گو کرد.
نشست وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اصحاب رسانه استان کهکیلویه و بویراحمدوزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آخرین برنامه از سفر به استان کهکیلویه و بویراحمد با اصحاب رسانه در این استان دیدار و به سوالات آنها پاسخ داد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: اعتدال فرهنگی از سیاست های کلان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی استاعتدال و گفتمان فرهنگی یکی از اهداف و سیاست های کلان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که اعتدال، عقلانیت، انسجام و دیانت فرهنگی را شامل می شود.
تعداد نمایش:۱
۱۰ مورد، صفحه ۱ از ۱